MIESTEN FUTSAL-LIIGA

muutokset on mahdollisia: Linkki Palloliiton tulospalvelun otteluohjelmaan

Peliviikko
1 AU TPK Pe 10.9. 19:00 Loimaa Puistokadun liikuntahalli
JoSePa Mad Max La 11.9. 16:00 Joutsa liikuntahalli
SoVo GFT Su 12.9. 15:00 Someron Monitoimitalo
Riemu Vieska Futsal Ke 15.9. 19:00 Jyväskylä, monitoimitalo
TPK GFT To 16.9. 19:30 Samppalinnan Palloiluhalli
2 Mad Max Riemu La 18.9. 15:00 Vkoski LH
Vieska Futsal Akaa Futsal La 18.9. 16:00 Taanilan koulu
JoSePa SoVo La 18.9. 16:00 Joutsa liikuntahalli
KaDy SoVo Su 19.9. 16:00 Jyväskylä, monitoimitalo
GFT ToPV La 25.9. 15:00 Opinmäen liikuntahalli
3 Mad Max Akaa Futsal La 25.9. 15:00 Vkoski LH
KaDy AU La 25.9. 16:00 Lintharju LH
Vieska Futsal TPK La 25.9. 17:00 Taanilan koulu
SoVo ToPV Su 26.9. 14:00 Someron Monitoimitalo
Riemu TPK Su 26.9. 17:00 Jyväskylä, monitoimitalo
TPK SoVo La 16.10. 14:30 Samppalinnan Palloiluhalli
4 GFT JoSePa La 16.10. 15:00 Opinmäen liikuntahalli
Mad Max KaDy La 16.10. 15:00 Vkoski LH
ToPV Akaa Futsal La 16.10. 16:00 Putaan LH
FC Kemi Vieska Futsal La 16.10. 16:00 Tervahalli
FC Kemi Akaa Futsal Su 17.10. 16:00 Tervahalli
Mad Max AU Su 17.10. 16:00 Vkoski LH
KaDy FC Kemi Ke 20.10. 19:00 Jyväskylä, monitoimitalo
5 KaDy GFT La 23.10. 13:30 Jyväskylä, monitoimitalo
TPK Mad Max La 23.10. 14:30 Samppalinnan Palloiluhalli
Akaa Futsal AU La 23.10. 16:00 Toijala MT
ToPV JoSePa La 23.10. 16:00 Putaan LH
Riemu GFT Su 24.10. 15:00 Jyväskylä, monitoimitalo
FC Kemi JoSePa Su 24.10. 16:00 Tervahalli
SoVo FC Kemi La 30.10. 15:00 Someron Monitoimitalo
6 Akaa Futsal Riemu La 30.10. 16:00 Toijala MT
JoSePa TPK La 30.10. 16:00 Joutsa liikuntahalli
Vieska Futsal AU La 30.10. 18:30 Taanilan koulu
GFT FC Kemi Su 31.10. 14:00 Opinmäen liikuntahalli
Vieska Futsal Mad Max Su 31.10. 17:00 Taanilan koulu
Riemu KaDy Ke 3.11. 19:00 Jyväskylä, monitoimitalo
7 SoVo Akaa Futsal La 6.11. 15:00 Someron Monitoimitalo
AU ToPV La 6.11. 17:00 Loimaa Puistokadun liikuntahalli
TPK ToPV Su 7.11. 13:30 Samppalinnan Palloiluhalli
Riemu AU Su 7.11. 15:00 Jyväskylä, monitoimitalo
Vieska Futsal KaDy Su 7.11. 16:00 Taanilan koulu
Riemu JoSePa Ma 8.11. 18:30 Jyväskylä, monitoimitalo
TPK FC Kemi La 20.11. 14:30 Samppalinnan Palloiluhalli
8 AU SoVo La 20.11. 15:00 Loimaa Puistokadun liikuntahalli
JoSePa Vieska Futsal La 20.11. 16:00 Joutsa liikuntahalli
GFT Mad Max Su 21.11. 14:00 Opinmäen liikuntahalli
AU FC Kemi Su 21.11. 15:00 Loimaa Puistokadun liikuntahalli
Akaa Futsal KaDy Su 21.11. 16:00 Toijala MT
ToPV FC Kemi Ke 24.11. 18:30 Putaan LH
9 ToPV Vieska Futsal La 27.11. 16:00 Putaan LH
KaDy TPK La 27.11. 16:00 Jyväskylä, monitoimitalo
Akaa Futsal JoSePa La 27.11. 16:00 Toijala MT
FC Kemi Riemu La 27.11. 16:00 Tervahalli
ToPV Riemu Su 28.11. 14:00 Putaan LH
Mad Max SoVo Su 28.11. 15:00 Vkoski LH
Akaa Futsal GFT Su 28.11. 16:00 Toijala MT
TPK Akaa Futsal La 4.12. 14:30 Samppalinnan Palloiluhalli
10 GFT Vieska Futsal La 4.12. 15:00 Opinmäen liikuntahalli
FC Kemi Mad Max La 4.12. 16:00 Tervahalli
JoSePa AU La 4.12. 16:00 Joutsa liikuntahalli
ToPV Mad Max Su 5.12. 14:00 Putaan LH
SoVo Vieska Futsal Su 5.12. 15:00 Someron Monitoimitalo
SoVo Riemu Ma 6.12. 15:00 Someron Monitoimitalo
11 KaDy JoSePa Ti 7.12. 19:00 Jyväskylä, monitoimitalo
AU GFT Ke 8.12. 19:30 Loimaa Puistokadun liikuntahalli
Mad Max TPK La 11.12. 15:00 Vkoski LH
12 GFT KaDy La 11.12. 15:00 Opinmäen liikuntahalli
Vieska Futsal Riemu La 11.12. 16:00 Taanilan koulu
Riemu ToPV To 6.1.2022 14:00 Jyväskylä, monitoimitalo
13 SoVo KaDy To 6.1.2022 15:00 Someron Monitoimitalo
Vieska Futsal JoSePa To 6.1.2022 16:00 Taanilan koulu
AU Mad Max To 6.1.2022 19:00 Loimaa Puistokadun liikuntahalli
ToPV AU La 8.1.2022 16:00 Putaan LH
14 Akaa Futsal TPK La 8.1.2022 16:00 Toijala MT
FC Kemi AU Su 9.1.2022 16:00 Tervahalli
KaDy Mad Max Su 9.1.2022 16:00 Jyväskylä, monitoimitalo
JoSePa Akaa Futsal Su 9.1.2022 16:00 Joutsa liikuntahalli
GFT SoVo Ti 11.1.2022 19:30 Opinmäen liikuntahalli
FC Kemi ToPV Ke 12.1.2022 18:30 Tervahalli
TPK AU Ke 12.1.2022 19:30 Samppalinnan Palloiluhalli
GFT Riemu La 12.2.2022 15:00 Opinmäen liikuntahalli
15 Mad Max FC Kemi La 12.2.2022 15:00 Vkoski LH
SoVo TPK La 12.2.2022 15:00 Someron Monitoimitalo
JoSePa ToPV La 12.2.2022 16:00 Joutsa liikuntahalli
AU KaDy La 12.2.2022 17:00 Loimaa Puistokadun liikuntahalli
TPK KaDy Su 13.2.2022 13:30 Samppalinnan Palloiluhalli
Akaa Futsal FC Kemi Su 13.2.2022 15:00 Toijala MT
Mad Max JoSePa Su 13.2.2022 16:00 Vkoski LH
Vieska Futsal ToPV Su 13.2.2022 16:00 Taanilan koulu
Riemu Mad Max La 19.2.2022 15:00 Jyväskylä, monitoimitalo
16 SoVo JoSePa La 19.2.2022 15:00 Someron Monitoimitalo
TPK Vieska Futsal La 19.2.2022 17:30 Samppalinnan Palloiluhalli
AU Vieska Futsal Su 20.2.2022 15:00 Loimaa Puistokadun liikuntahalli
FC Kemi KaDy Su 20.2.2022 16:00 Tervahalli
GFT Akaa Futsal Ti 22.2.2022 19:30 Opinmäen liikuntahalli
17 KaDy Akaa Futsal La 26.2.2022 14:00 Jyväskylä, monitoimitalo
Mad Max GFT La 26.2.2022 15:00 Vkoski LH
ToPV SoVo La 26.2.2022 16:00 Putaan LH
AU Akaa Futsal Su 27.2.2022 15:00 Loimaa Puistokadun liikuntahalli
FC Kemi SoVo Su 27.2.2022 16:00 Tervahalli
KaDy Vieska Futsal Su 27.2.2022 16:00 Jyväskylä, monitoimitalo
Vieska Futsal GFT La 5.3.2022 16:00 Taanilan koulu
18 JoSePa FC Kemi La 5.3.2022 16:00 Joutsa liikuntahalli
Akaa Futsal ToPV La 5.3.2022 16:00 Toijala MT
Mad Max ToPV Su 6.3.2022 14:00 Vkoski LH
JoSePa GFT Su 6.3.2022 15:00 Joutsa liikuntahalli
Riemu FC Kemi Su 6.3.2022 15:00 Jyväskylä, monitoimitalo
GFT AU To 10.3.2022 19:30 Opinmäen liikuntahalli
19 FC Kemi TPK La 12.3.2022 16:00 Tervahalli
ToPV KaDy La 12.3.2022 16:00 Putaan LH
Akaa Futsal Vieska Futsal La 12.3.2022 16:00 Toijala MT
ToPV TPK Su 13.3.2022 13:00 Putaan LH
Mad Max Vieska Futsal Su 13.3.2022 15:00 Vkoski LH
Akaa Futsal SoVo Su 13.3.2022 16:00 Toijala MT
KaDy Riemu Ke 16.3.2022 19:00 Jyväskylä, monitoimitalo
20 TPK Riemu La 19.3.2022 15:00 Samppalinnan Palloiluhalli
AU JoSePa La 19.3.2022 15:00 Loimaa Puistokadun liikuntahalli
TPK JoSePa Su 20.3.2022 13:30 Samppalinnan Palloiluhalli
AU Riemu Su 20.3.2022 15:00 Loimaa Puistokadun liikuntahalli
SoVo Mad Max Ti 22.3.2022 19:30 Someron Monitoimitalo
21 Riemu Akaa Futsal La 26.3.2022 15:00 Jyväskylä, monitoimitalo
FC Kemi GFT La 26.3.2022 16:00 Tervahalli
JoSePa KaDy La 26.3.2022 16:00 Joutsa liikuntahalli
Vieska Futsal SoVo La 26.3.2022 16:00 Taanilan koulu
ToPV GFT Su 27.3.2022 14:00 Putaan LH
Riemu SoVo Su 27.3.2022 15:00 Jyväskylä, monitoimitalo
Akaa Futsal Mad Max La 2.4.2022 16:00 Toijala MT
22 GFT TPK La 2.4.2022 16:00 Opinmäen liikuntahalli
KaDy ToPV La 2.4.2022 16:00 Jyväskylä, monitoimitalo
SoVo AU La 2.4.2022 16:00 Someron Monitoimitalo
Vieska Futsal FC Kemi La 2.4.2022 16:00 Taanilan koulu
JoSePa Riemu La 2.4.2022 16:00 Joutsa liikuntahalli

NAISTEN FUTSAL-LIIGA

muutokset on mahdollisia:Linkki Palloliiton tulospalvelun otteluohjelmaan

Peliviikko
1 FC Halikko Ylöjärven Ilves La 2.10. 12:00 Salohalli
HIFK FS Ilves FS La 2.10. 13:00 Pirkkola PH
FC Sport J KaDy La 2.10. 14:00 Vamian Hansakampus
FTK-Tornio MuSaFutsal La 2.10. 14:00 Putaan LH
PJK GFT Su 3.10. 15:00 Pirkkalan vapaa-aikakeskus
FC Nokia RaiFu Su 3.10. 18:00 Nokia Harjuniitty LH
2 FC Halikko HIFK FS La 9.10. 13:00 Salohalli
RaiFu PJK La 9.10. 15:00 Raisio Kerttulan halli
Ylöjärven Ilves FTK-Tornio La 9.10. 15:00 Ylöjärvi UT
MuSaFutsal FC Sport J La 9.10. 15:00 Porin Urheilutalo
FC Nokia FTK-Tornio Su 10.10. 12:00 Nokia Harjuniitty LH
3 GFT HIFK FS Ti 12.10. 19:30 Opinmäen liikuntahalli
RaiFu FC Halikko Ke 13.10. 18:30 Raisio Kerttulan halli
MuSaFutsal FC Nokia Ke 13.10. 19:00 Porin Urheilutalo
Ylöjärven Ilves PJK Ke 13.10. 19:30 Ylöjärvi UT
Ilves FS KaDy Ke 13.10. 19:30 Kauppi Sports Center 1
4 FC Halikko FC Nokia La 30.10. 13:00 Salohalli
FTK-Tornio HIFK FS La 30.10. 15:00 Putaan LH
Ylöjärven Ilves MuSaFutsal La 30.10. 15:00 Ylöjärvi UT
KaDy GFT Su 31.10. 14:00 Jyväskylä, Huhtasuo yk sali
Ilves FS RaiFu Su 31.10. 16:00 Kauppi Sports Center 1
PJK FC Sport J Su 31.10. 18:00 Pirkkalan vapaa-aikakeskus
5 HIFK FS Ylöjärven Ilves La 6.11. 13:00 Pirkkola PH
FC Sport J RaiFu La 6.11. 14:00 Vamian Hansakampus
GFT Ilves FS La 6.11. 15:00 Opinmäen liikuntahalli
PJK FC Halikko Su 7.11. 14:00 Pirkkalan vapaa-aikakeskus
MuSaFutsal GFT Su 7.11. 15:00 Porin Urheilutalo
6 PJK MuSaFutsal La 13.11. 14:00 Pirkkalan vapaa-aikakeskus
Ylöjärven Ilves KaDy La 13.11. 15:00 Ylöjärvi UT
FTK-Tornio GFT La 13.11. 15:00 Putaan LH
Ilves FS FC Nokia La 13.11. 16:00 Kauppi Sports Center 1
RaiFu HIFK FS La 13.11. 17:00 Raisio Kerttulan halli
FC Sport J FC Halikko Su 14.11. 14:00 Vamian Hansakampus
7 FC Nokia PJK Ma 15.11. 19:45 Nokia Harjuniitty LH
FC Sport J FC Nokia La 20.11. 14:00 Vamian Hansakampus
MuSaFutsal Ilves FS La 20.11. 15:00 Porin Urheilutalo
RaiFu FTK-Tornio La 20.11. 17:00 Raisio Kerttulan halli
HIFK FS KaDy Su 21.11. 13:00 Pirkkola PH
FC Halikko FTK-Tornio Su 21.11. 13:00 Salohalli
GFT Ylöjärven Ilves Su 21.11. 17:00 Opinmäen liikuntahalli
8 RaiFu Ylöjärven Ilves Pe 26.11. 19:30 Raisio Kerttulan halli
FC Nokia GFT La 27.11. 13:00 Nokia Harjuniitty LH
MuSaFutsal FC Halikko La 27.11. 15:00 Porin Urheilutalo
Ilves FS FC Sport J La 27.11. 16:00 Kauppi Sports Center 1
HIFK FS PJK Su 28.11. 13:00 Pirkkola PH
KaDy FTK-Tornio Su 28.11. 16:00 Jyväskylä, monitoimitalo
9 FC Halikko GFT La 4.12. 12:00 Salohalli
FC Nokia Ylöjärven Ilves La 4.12. 13:00 Nokia Harjuniitty LH
FTK-Tornio FC Sport J La 4.12. 15:00 Putaan LH
KaDy MuSaFutsal La 4.12. 16:00 Jyväskylä, Huhtasuo yk sali
Ilves FS PJK La 4.12. 16:00 Kauppi Sports Center 1
Ylöjärven Ilves Ilves FS Su 5.12. 15:00 Ylöjärvi UT
KaDy RaiFu Su 5.12. 17:30 Jyväskylä, monitoimitalo
10 FC Sport J Ylöjärven Ilves La 11.12. 14:00 Vamian Hansakampus
Ilves FS FC Halikko La 11.12. 16:00 Kauppi Sports Center 1
PJK FTK-Tornio La 11.12. 17:00 Pirkkalan vapaa-aikakeskus
FC Nokia KaDy La 11.12. 18:30 Nokia Harjuniitty LH
MuSaFutsal HIFK FS Su 12.12. 15:00 Porin Urheilutalo
RaiFu GFT Su 12.12. 15:00 Raisio Kerttulan halli
11 FC Nokia HIFK FS La 18.12. 13:00 Nokia Harjuniitty LH
FTK-Tornio Ilves FS La 18.12. 15:00 Putaan LH
GFT FC Sport J La 18.12. 15:00 Opinmäen liikuntahalli
MuSaFutsal RaiFu La 18.12. 15:00 Porin Urheilutalo
KaDy PJK La 18.12. 16:00 Jyväskylä, Huhtasuo yk sali
HIFK FS FC Sport J Su 19.12. 15:00 Pirkkola PH
KaDy FC Halikko Su 19.12. 16:00 Jyväskylä, monitoimitalo
12 FC Halikko MuSaFutsal To 6.1.2022 13:00 Salohalli
RaiFu FC Nokia La 8.1.2022 15:00 Raisio Kerttulan halli
KaDy FC Sport J La 8.1.2022 16:00 Jyväskylä, monitoimitalo
Ilves FS GFT La 8.1.2022 16:00 Kauppi Sports Center 1
PJK HIFK FS La 8.1.2022 17:00 Pirkkalan vapaa-aikakeskus
FTK-Tornio Ylöjärven Ilves Su 9.1.2022 15:00 Putaan LH
13 PJK RaiFu La 15.1.2022 14:00 Pirkkalan vapaa-aikakeskus
MuSaFutsal FTK-Tornio La 15.1.2022 14:00 Porin Urheilutalo
GFT FC Nokia La 15.1.2022 15:00 Opinmäen liikuntahalli
KaDy Ylöjärven Ilves La 15.1.2022 16:00 Jyväskylä, monitoimitalo
FC Sport J FTK-Tornio Su 16.1.2022 14:00 Vamian Hansakampus
Ilves FS HIFK FS Su 16.1.2022 16:00 Kauppi Sports Center 1
14 FC Nokia MuSaFutsal To 20.1.2022 19:45 Nokia Harjuniitty LH
HIFK FS RaiFu La 22.1.2022 13:00 Pirkkola PH
FC Sport J Ilves FS La 22.1.2022 14:00 Vamian Hansakampus
GFT PJK La 22.1.2022 15:00 Opinmäen liikuntahalli
FC Nokia FC Halikko Su 23.1.2022 15:00 Nokia Harjuniitty LH
HIFK FS GFT Su 23.1.2022 19:00 Pirkkola PH
15 GFT FC Halikko To 27.1.2022 19:30 Opinmäen liikuntahalli
HIFK FS MuSaFutsal La 29.1.2022 13:00 Pirkkola PH
FC Sport J PJK La 29.1.2022 14:00 Vamian Hansakampus
FTK-Tornio FC Nokia La 29.1.2022 15:00 Putaan LH
Ylöjärven Ilves RaiFu La 29.1.2022 15:00 Ylöjärvi UT
KaDy Ilves FS Su 30.1.2022 14:00 Jyväskylä, Huhtasuo yk sali
16 RaiFu Ilves FS La 5.2.2022 14:00 Raisio Kerttulan halli
PJK KaDy La 5.2.2022 14:00 Pirkkalan vapaa-aikakeskus
GFT MuSaFutsal La 5.2.2022 15:00 Opinmäen liikuntahalli
Ylöjärven Ilves FC Halikko La 5.2.2022 15:00 Ylöjärvi UT
Ylöjärven Ilves FC Sport J Su 6.2.2022 15:00 Ylöjärvi UT
PJK FC Nokia Su 6.2.2022 15:00 Pirkkalan vapaa-aikakeskus
17 Ylöjärven Ilves HIFK FS La 12.2.2022 15:00 Ylöjärvi UT
FTK-Tornio PJK La 12.2.2022 15:00 Putaan LH
FC Halikko FC Sport J La 12.2.2022 16:00 Salohalli
Ilves FS MuSaFutsal La 12.2.2022 16:00 Kauppi Sports Center 1
GFT KaDy Su 13.2.2022 14:00 Opinmäen liikuntahalli
RaiFu FC Sport J Su 13.2.2022 17:00 Raisio Kerttulan halli
18 FC Nokia Ilves FS La 19.2.2022 13:00 Nokia Harjuniitty LH
MuSaFutsal PJK La 19.2.2022 15:00 Porin Urheilutalo
RaiFu KaDy La 19.2.2022 15:00 Raisio Kerttulan halli
HIFK FS FTK-Tornio La 19.2.2022 16:00 Pirkkola PH
GFT FTK-Tornio Su 20.2.2022 14:00 Opinmäen liikuntahalli
Ilves FS Ylöjärven Ilves Su 20.2.2022 16:00 Kauppi Sports Center 1
FC Halikko KaDy Su 20.2.2022 16:00 Salohalli
19 FC Halikko PJK La 26.2.2022 13:00 Salohalli
FC Sport J HIFK FS La 26.2.2022 14:00 Vamian Hansakampus
Ilves FS FTK-Tornio La 26.2.2022 16:00 Kauppi Sports Center 1
KaDy FC Nokia La 26.2.2022 17:00 Jyväskylä, monitoimitalo
Ylöjärven Ilves GFT Su 27.2.2022 15:00 Ylöjärvi UT
FC Halikko RaiFu Su 27.2.2022 17:00 Salohalli
20 FC Nokia FC Sport J La 5.3.2022 13:00 Nokia Harjuniitty LH
HIFK FS FC Halikko La 5.3.2022 13:00 Pirkkola PH
FTK-Tornio RaiFu La 5.3.2022 15:00 Putaan LH
MuSaFutsal KaDy La 5.3.2022 15:00 Porin Urheilutalo
MuSaFutsal Ylöjärven Ilves Su 6.3.2022 15:00 Porin Urheilutalo
21 FC Sport J GFT La 12.3.2022 14:00 Vamian Hansakampus
PJK Ilves FS La 12.3.2022 14:00 Pirkkalan vapaa-aikakeskus
Ylöjärven Ilves FC Nokia La 12.3.2022 15:00 Ylöjärvi UT
FTK-Tornio FC Halikko La 12.3.2022 15:00 Putaan LH
RaiFu MuSaFutsal La 12.3.2022 17:00 Raisio Kerttulan halli
KaDy HIFK FS Su 13.3.2022 14:00 Jyväskylä, monitoimitalo
22 HIFK FS FC Nokia La 19.3.2022 16:00 Pirkkola PH
FC Halikko Ilves FS La 19.3.2022 16:00 Salohalli
FC Sport J MuSaFutsal La 19.3.2022 16:00 Botniahalli Futsal
FTK-Tornio KaDy La 19.3.2022 16:00 Putaan LH
PJK Ylöjärven Ilves La 19.3.2022 16:00 Pirkkalan vapaa-aikakeskus
GFT RaiFu La 19.3.2022 16:00 Opinmäen liikuntahalli